ZWIŃ MAPĘ

Aktualności

29.01.2019

Plan rejsów w sezonie 2019

W zakładce Plan rejsów pojawił się terminarz rejsów na Hi Ocean One w sezonie 2019. Zapraszamy do zapoznania się z wolnymi etapami!

zobacz więcej

17.01.2018

REJSY W SEZONIE 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na sezon 2018.

zobacz więcej

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z Hi Ocean, podaj nam swój email i rok urodzenia.

Email:

Rok urodzenia:


Nurkowanie

„Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony jak ktoś, kto błędnie wierzy, że jest wolny”

Johann W. Goethe

 

Nurkowanie to jedna z niewielu dyscyplin, w których możesz poczuć się wolny. Dlaczego? Po pierwsze ma trzy wymiary – nic Cię nie ogranicza, a przy odpowiedniej kontroli pływalności, po prostu wisisz w toni. Po drugie, jest na tyle wymagające, że aresztuje całą Twoją uwagę – jesteś tylko Ty i przestrzeń.  Jedyny inny znany mi sport dostarczający podobnych wrażeń to latanie. Jeśli jeszcze tego nie poczuliście, zapraszamy na początek drogi - do nauki nurkowania. Kurs  OWD (Open Water Diver) umożliwi Wam eksplorowanie cudownego, podwodnego świata. Jeśli już potraficie nurkować, a oczekujecie czegoś więcej, zapraszamy do doskonalenia umiejętności na kursach zaawansowanych i specjalistycznych. Nurkowanie ma jedną zasadniczą zaletę: bez względu na to czy chcesz nurkować kilka razy w roku w ciepłych wodach podziwiając rafy koralowe i egzotyczne ryby, czy szukasz adrenaliny i wyzwań, chcesz eksplorować wraki, podwodne jaskinie lub nurkować głęboko – w tym sporcie znajdziesz to czego szukasz! Nurkowanie to także wyjazdy w niezwykłe miejsca, na dodatek zawsze w doborowym towarzystwie. Nurkowanie przyciąga fantastycznych ludzi, których łączy wspólna pasja. To właśnie dzięki WAM wyjazdy nurkowe są zawsze udane.

Nurkowanie ma jednak wadę: jeśli raz spróbujecie zejść pod powierzchnię wody i poczujecie „TO”, już nie dacie rady o tym zapomnieć – tak zaczyna się wieloletnia przygoda z nurkowaniem i odkrywanie najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.

ZAPRASZAM

Ewelina Jupowicz – Instruktor MSDT PADI #261 241

 Download: