ZWIŃ MAPĘ

Aktualności

22.05.2020

Rejsy nurkowe 2020

Rejsy nurkowe 2020

W związku z obowiązującym zamknięciem obywateli w kraju, przygotowaliśmy też propozycję dla płetwonurków. Czytaj dalej...

22.05.2020

Aktualizacja! Wakacje 2020 - Rejsy po Bałtyku

Aktualizacja! Wakacje 2020 - Rejsy po Bałtyku

Wakacje 2020 spędzimy w kraju, nie znaczy to jednak, że bez "fajerwerków". Przygotowaliśmy dla Was niebanalną propozycję rejsów po naszych wodach terytorialnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z Hi Ocean, podaj nam swój email i rok urodzenia.

Email:

Rok urodzenia:


Nurkowanie

„Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony jak ktoś, kto błędnie wierzy, że jest wolny”

Johann W. Goethe

 

Nurkowanie to jedna z niewielu dyscyplin, w których możesz poczuć się wolny. Dlaczego? Po pierwsze ma trzy wymiary – nic Cię nie ogranicza, a przy odpowiedniej kontroli pływalności, po prostu wisisz w toni. Po drugie, jest na tyle wymagające, że aresztuje całą Twoją uwagę – jesteś tylko Ty i przestrzeń.  Jedyny inny znany mi sport dostarczający podobnych wrażeń to latanie. Jeśli jeszcze tego nie poczuliście, zapraszamy na początek drogi - do nauki nurkowania. Kurs  OWD (Open Water Diver) umożliwi Wam eksplorowanie cudownego, podwodnego świata. Jeśli już potraficie nurkować, a oczekujecie czegoś więcej, zapraszamy do doskonalenia umiejętności na kursach zaawansowanych i specjalistycznych. Nurkowanie ma jedną zasadniczą zaletę: bez względu na to czy chcesz nurkować kilka razy w roku w ciepłych wodach podziwiając rafy koralowe i egzotyczne ryby, czy szukasz adrenaliny i wyzwań, chcesz eksplorować wraki, podwodne jaskinie lub nurkować głęboko – w tym sporcie znajdziesz to czego szukasz! Nurkowanie to także wyjazdy w niezwykłe miejsca, na dodatek zawsze w doborowym towarzystwie. Nurkowanie przyciąga fantastycznych ludzi, których łączy wspólna pasja. To właśnie dzięki WAM wyjazdy nurkowe są zawsze udane.

Nurkowanie ma jednak wadę: jeśli raz spróbujecie zejść pod powierzchnię wody i poczujecie „TO”, już nie dacie rady o tym zapomnieć – tak zaczyna się wieloletnia przygoda z nurkowaniem i odkrywanie najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.

ZAPRASZAM

Ewelina Jupowicz – Instruktor MSDT PADI #261 241

 Download: